Užitočné informácie

Žiadnu paniku!

Nemusíte mať strach! V priebehu výberového konania Vás chceme čo najlepšie spoznať a usilujeme sa o to, aby ste sa s nami zoznámili čo najdôkladnejšie. Iba tak môže byť Vaše rozhodnutie prospešné pre Tesco i pre Vás.

Viete, čo chcete?

Ujasnite si, čo od Vášho budúceho zamestnania očakávate, a čo chcete dosiahnuť. Vyhľadáváte každodenný intenzívny kontakt s ľuďmi, alebo radšej uprednostňujete analytickú prácu? Sršíte nápadmi a kreativitou, alebo s prehľadom zvládate rutinné činnosti? Čím konkrétnejšia bude Vaša predstava, tým lepšie. Pokiaľ máte konkrétnu vysnenú pozíciu, zistite si o nej vopred čo najviac. Dokážete tak svoju motiváciu.

Pravda víťazí!

Buďte uprimný! Chceme Vám ukázať realitu hneď od začiatku a nemá význam skutočnosť prikrášľovať. Prosím, pristupujte rovnako k výberovému konaniu aj Vy. Každá lož, i keď sa na ňu napríklad nepríde hneď, môže v budúcnosti skomplikovať život Vám i nám. 

Poznajte Tesco!

Usilujete sa o zamestnanie v jednej z najvýznamnejších svetových obchodných spoločností, určite by ste o nej preto mali niečo vedieť. Prostredníctvom internetových stránok, ale napríklad aj z tlače, sa môžete podrobne zoznámiť s rôznorodými aktivitami Tesco, s celkovou situáciou na slovenskom trhu alebo s problémami, ktoré sa v maloobchodnom segmente aktuálne riešia.

Výberový proces do programu na rok 2019/20 bol ukončený.

Prihláste sa do Akadémie mladých a začnite písať príbeh svojej kariéry!

Výberový proces do programu na rok 2019/20 bol ukončený.

Kontakt

Tesco Stores SR a.s.
Centrálna kancelária
Kamenné nám. 1/A
815 61 Bratislava

Webová stránka http://tesco-graduates.sk je určená študentom a absolventom vysokých škôl. Pokiaľ už máte pracovné skúsenosti a záujem o konkrétnu ponuku, navštívte portál Profesia.sk, kde sú uverejnené aktuálne voľné pracovné pozície.

Copyright 2013 TESCO STORES SR, a.s.