O programe

Trainee program, management trainee, absolventský program alebo Akadémia mladých sú rôzne názvy pre špeciálny rozvojový program určený čerstvým absolventom vysokých škôl. 

Je to zamestnanie na plný úväzok obohatené o veľké množstvo rozvojových aktivít a školení s cieľom pripraviť mladých talentovaných absolventov na riadiace pozície v spoločnosti. 

Náš trainee program Akadémia mladých je zameraný na dôkladné poznanie srdca nášho podnikania - obchodných jednotiek. V priebehu prvého roku sa zoznámite so všetkými procesmi a postupmi, ktoré sú s prevádzkou obchodu spojené, spoznáte rôzne formáty obchodných jednotiek, dáme Vám príležitosť nahliadnuť na vec z rôznych uhlov pohľadu, a predovšetkým, získate veľmi cenné skúsenosti s vedením vlastného tímu ľudí. 

Akadémia mladých je starostlivo pripravená ročná cesta našou spoločnosťou, na konci ktorej Vás čaká veľké rázcestie, a bude iba na Vás, ktorým smerom sa vydáte.  Vždy sa usilujeme o to, aby sme pre Vás spoločne našli uplatnenie, ktoré bude maximálne rešpektovať Vaše schopnosti, nadanie, záujmy, a zároveň bude prínosom pre Tesco. Môže pritom ísť o manažment obchodných jednotiek, marketing, financie, komerčné oddelenie (nákup), personálne oddelenie, logistiku, stavebné oddelenie, akvizície, vyhľadávanie nových lokalít, kontrolu kvality potravín, internú a externú komunikáciu a celý rad ďalších oborov. Viac informácií o jednotlivých častiach našej spoločnosti nájdete v sekcii O nás.

V Tesco má trainee program dlhú históriu. Prví absolventi nastúpili už v roku 1996. Niektoré zaujímavé príbehy našich absolventov sme pre Vás vložili do sekcie Reálne príbehy. Postrehy a skúsenosti ďaľších absolventov nájdete v sekcii Moje skúsenosti.

 

Výberový proces do programu na rok 2019/20 bol ukončený.

Prihláste sa do Akadémie mladých a začnite písať príbeh svojej kariéry!

Výberový proces do programu na rok 2019/20 bol ukončený.

Kontakt

Tesco Stores SR a.s.
Centrálna kancelária
Kamenné nám. 1/A
815 61 Bratislava

Webová stránka http://tesco-graduates.sk je určená študentom a absolventom vysokých škôl. Pokiaľ už máte pracovné skúsenosti a záujem o konkrétnu ponuku, navštívte portál Profesia.sk, kde sú uverejnené aktuálne voľné pracovné pozície.

Copyright 2013 TESCO STORES SR, a.s.